kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Iriana Shiyan - Fotolia.comKażdy rodzic chce, aby jego dziecko miało pokój, w którym może się swobodnie bawić i rozwijać się. Takie miejsce powinno być ciepłe, przytulne i funkcjonalne, ale przede wszystkim bezpieczne. Warto pomyśleć o odpowiednim przygotowaniu pokoju dziecięcego, tak aby dziecko mogło czuć się w nim dobrze i bezpiecznie. Na co zwrócić uwagę, aby przygotować pokój, który zapewni dziecku skuteczną ochronę?
 
 
fot. HF Helvetia FurnitureO charakterze naszego salonu decydują odpowiednie meble wypoczynkowe. Liczy się nie tylko ich stylistyka, ale głównie ergonomia. Połączenie tych dwóch cech pozwala nadać pomieszczeniu niebanalny wygląd, a nam relaks po ciężkim dniu. Jak wybierać meble wypoczynkowe, aby pogodzić wygodę z trendami?
 
 
© dmytromykhailov - Fotolia.comZbliżające się tegoroczne Święta Wielkanocne zbiegają się ze zmianą pór roku. Po dokuczliwej i długiej zimie z przyjemnością ozdabiamy swoje domy. Dekoracje na Wielkanoc to już nie tylko pięknie nakryte stoły, ale też przybrane okna czy meble. Do dyspozycji mamy ogromny wybór świątecznych dekoracji – od kwiecistych wianków po ręcznie ozdabiane pisanki.
 
 
fot. www.bydgoskiemeble.plSypialnia powinna być oazą spokoju: harmonijne kształty, regularna kompozycja, żadnych zbędnych elementów, które mogą niepotrzebnie pobudzać i stymulować. Wygodne łóżko i elegancka zabudowa szaf i komód to najczęstszy pomysł na aranżację. Jak przełamać ten schemat radzi ekspert IMS Group.
 
 
fot. LotariJesień nie musi być wcale smutną porą roku, kojarzącą się z nieuchronnym zbliżaniem się zimy. Spójrzmy na ilość barw, które podsuwa nam natura – wokół soczyste żółcie, ciepłe beże, klasyczne brązy, płomienne czerwienie. A wszystko w ogromnej palecie odcieni. Zanim najpiękniejsza polska jesień minie, zamknijmy jej niepowtarzalny charakter w naszym mieszkaniu. Czas na kolory jesieni na oknach!
 
 
fot. Bydgoskie MebleSalon to miejsce spotkań rodziny, przyjmowania gości i dlatego traktowany jest reprezentacyjnie przez gospodarzy domu. Nie ma co jednak ukrywać: salon to również pomieszczenie mieszkalne i dlatego musi spełniać prozaiczne, użytkowe funkcje, jak każdy inny pokój.
 
 
© Henrik Winther Ander - Fotolia.comZastanawiasz się, jak nadać wyjątkowy charakter łazience? Pomyśl o ciekawej fakturze na ścianie, kolorze budującym klimat, a także armaturze, która subtelnie podkreśli harmonię i elegancję pomieszczenia. Feng shui, czyli dosłownie „wiatr” i „woda”, to azjatycka sztuka kształtowania przestrzeni. Aranżacja wnętrz w zgodzie z tą ideą umożliwia swobodny przepływ ożywczej energii chi i jej cyrkulację wewnątrz mieszkania.
 
 
fot. JanpolMaterac do sypialni to zakup na kilka ładnych lat. Dlatego ważne, żeby nie tylko zapewniał komfort, ale i właściwą stabilizację kręgosłupa, a także posiadał właściwości antyalergiczne. Dzięki temu obudzimy się rześcy i wyspani.
 
 
fot. MadixWyposażenie łazienki powinno mieć możliwie uniwersalny charakter, zapewniający komfort wszystkim domownikom. Niektóre osoby potrzebują jednak pewnych udogodnień, dobranych specjalnie dla nich.
 
 
fot. KobiWnętrze w nowoczesnym stylu? Co to właściwie oznacza? Jak powinno wyglądać? Oto kilka praktycznych rad, w jaki sposób nowocześnie zaaranżować mieszkanie.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»