kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Altax schody lakierPosiadacze domów zapewne nieraz zastanawiali się jak zabezpieczyć drewniane schody przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Zadrapania i otarcia drewnianej powierzchni schodów należą do najczęstszych ze względu na bardzo intensywną eksploatację. Jak zadbać odpowiednio o drewniane schody, aby uniknąć ich uszkodzeń?
 
 
fot. Porta InspireStyl carskiej Rosji we wnętrzu? Jeśli lubisz luksus, przepych i złote obicia to aranżacja stworzona dla Ciebie. Ta stylizacja pasuje nie tylko do pałaców czy wielkich domów, ale z powodzeniem może zdobić również zwykłe mieszkanie. Istotą przeobrażeń we wnętrzu w stylu rosyjskim musi być odpowiedni dobór barw, dodatków i mebli.
 
 
fot. franc-gardinerIm bliżej święta, tym chętniej sięgamy po zimowe aranżacje wnętrz. Okazuje się, że moda na biel nie przemija. Ta barwa jest nie tylko ponadczasowa, ale też i elegancka, a przy tym pozwala na ogromne możliwości w zestawianiu dodatków. To właśnie one odpowiednio dobrane decydują na charakterze wnętrza. Białe wnętrze ubrane w ciepłe dodatki? Czemu nie!
 
 
fot. Tubadzin. Modern-PunkDo naszych łazienek coraz częściej i odważniej wkracza ciekawe i zróżnicowane wzornictwo. Coraz modniejszym rozwiązaniem pojawiającym się na płytkach łazienkowych jest zderzenie współczesnych trendów i wyrafinowanej elegancji z industrialnym pazurem. Ciemne barwy, loftowe inspiracje, tworzą intrygującą atmosferę w stylu punk.
 
 
fot. SitsJest chyba najważniejszym meblem w naszych domach. Sofa, bo o niej mowa, ma być wygodna, dawać poczucie komfortu wypoczynku. Okazuje się, że ten mebel może być centrum nie tylko domowego, ale też naszego towarzyskiego świata. Mało kto wyobraża sobie bez sofy kameralną domową imprezę, sprzyjającą konwersacji i kulinarnym ucztom.
 
 
fot. Colour_GlassPanele szklane coraz częściej wkraczają do naszych wnętrz. To bardzo ciekawy materiał, który umożliwia tworzenie niebanalnych kuchni, sypialni czy innych pomieszczeń użytkowych. Panele szklane należą do trwałych i łatwych w utrzymaniu materiałów, nie powinna zatem dziwić się popularność. Ich montaż trwa zaledwie 1,5 godziny – pozwalają zatem na szybką metamorfozę wnętrza.
 
 
fot. franc-gardinerSezon jesienno-zimowy sprzyja oddawaniu się błogiemu lenistwu w miękkim fotelu, zwłaszcza gdy za nami stresujący dzień. Na ten najchłodniejszy czas w roku warto zadbać o odpowiednie przygotowania także we wnętrzach. Kiedy za oknem deszcz i zimny wiatr można pomyśleć o ozdobieniu okien roletami w kolorach ziemi, które stanowią dodatkową warstwę zatrzymującą ciepło.
 
 
fot. komandor kuchniaPołączenie kuchni z salonem staje się jednym z ważniejszych współczesnych trendów w aranżacji wnętrz. Granice pomiędzy tymi pomieszczeniami coraz częściej zacierają się. Otwarta na pokój kuchnia to chętnie wykorzystywane rozwiązanie, zwłaszcza w nowym budownictwie. Jak w jedno atrakcyjne wnętrze połączyć ze sobą kuchnię i salon podpowiadają projektantki wnętrz z firmy Komandor.
 
 
© Aleksandr Bedrin - Fotolia.comWielu z nas drewniane ściany i sufity przypominają góralskie chaty, ale też i niezbyt urokliwą boazerię z PRL-u. Dziś drewno we wnętrzach ma nieco inny wymiar, pomimo, że stosowane na ścianach i suficie, to jego zadaniem jest przede wszystkim za zadanie ocieplić pomieszczenie. Jak zabezpieczyć drewno, by długo cieszyło oko swoim pięknem?
 
 
fot. pozachodzie3Z każdym rokiem coraz chętniej ozdabiamy nasze domy i mieszkania z okazji Hallowen. Sklepy prezentują tu bogatą ofertę dekoracji związaną z tym świętem. Tymczasem własny dom można upiększyć bez wielu zbędnych wydatków. Jak samodzielnie przygotować oryginalne, halloweenowe ozdoby?
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»