kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. My RoomUrządzanie pokoju chłopięcego to nie lada wyzwanie dla wielu rodziców. Kiedy mamy w domu malucha - przedszkolaka zafasynowanego postacią strażaka, warto zdecydować się na urządzanie pokoju pod kątem zainteresowań małego chłopca. Podpowiadamy, jak urządzić pokój małego strażaka.
 
 
fot. SitsSkandynawski styl projektowania wnętrz najlepiej opisuje zachowanie zdrowego balansu pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. To obecnie jeden z najważniejszych kierunków aranżowania naszych czterech kątów. Co decyduje o popularności stylu skandynawskiego i czym charakteryzuje się tak zaprojektowane wnętrze?
 
 
fot. home&youMarsala to barwa 2015 roku – ogłosił Instytut Kolorów Pantone. To kolor, który jest połączeniem brązu z głęboką czerwienią, pochodzi od gatunku włoskiego wina. Tę barwę z powodzeniem można wykorzystać w aranżacjach wnętrz. Jeśli chcemy podążać za światowymi trendami, warto dobrać dodatki do domu w najmodniejszym kolorze.
 
 
fot. homebook.pl_Michal_Sas_TymowskiWyspa kuchenna jest ciekawą i funkcjonalną propozycją aranżacji wnętrza, która przy okazji jest też modnym rozwiązaniem. Posiadanie wyspy w kuchni stało się bardzo popularne, a osoby, które się na nią decydują chwalą zwłaszcza możliwości, jakie dzięki niej pojawiają się w naszych czterech kątach. Jak wkomponować wyspę kuchenną w naszą przestrzeń podpowiada Anna Poprawska, dekorator wnętrz portalu Homebook.pl
 
 
fot. homebook.plBoże Narodzenie to najbardziej tradycyjne i rodzinne święta w roku. Świąteczny stół jest centrum wydarzeń - to miejsce spotkań, wspólnego spędzania czasu i próbowania wspaniałych potraw. Jak zaplanować świąteczną aranżację stołu, która podkreśli wyjątkowość tych świąt, a przy tym pozwoli wprowadzić do domu niepowtarzalną atmosferę podpowiada Anna Poprawska, projektantka wnętrz z portalu Homebook.pl.
 
 
fot. home&youPrzed nami najpiękniejsze ze świąt - pełne aromatów i barw. Centrum świątecznych przygotowań stanowić będzie, jak co roku, kuchnia. Warto zadbać, aby w tym wnętrzu znalazły się akcesoria i dodatki, które będą utrzymane w świątecznej stylistyce. Marka home&you przygotowała z tej okazji kuchenne kolekcje dodatków.
 
 
fot. homebook.plOddziaływanie kolorów na nasz organizm jest wykorzystywane jako metoda medycyny alternatywnej określanej chromoterapią. To potwierdza, że barwy mają na nas bardzo duży wpływ. Z tego powodu zanim zdecydujemy się na określony kolor w naszym wnętrzu, powinniśmy wiedzieć jak będzie on wpływał na nasze samopoczucie. o tym, jakie barwy sprawdzają sie najlepiej w domowych aranżacjach opowiada Anna Poprawska, projektantka wnętrz z portalu Homebook.pl.
 
 
fot. www.freeimages.comJeśli mamy w domu ucznia, zagospodarowanie pokoju czy kącika dla niego jest rzeczą bardzo ważną, z uwagi na rozwój pociechy. Wygodny kąt do nauki wymaga jednak mądrego zaplanowania przestrzeni przeznaczonej na naukę. Jak stworzyć ergonomiczne miejsce pracy dla dziecka?
 
 
fot. home&youZmiana pory roku może się wiązać również z metamorfozą naszego mieszkania czy domu. Aby zapobiec spadkowi nastroju, co jest charakterystyczne dla jesieni, można wprowadzić kilka dodatków, które sprawią, że unikniemy melancholii. Marka home&you przygotowała z tej okazji akcesoria inspirowane urokami jesieni.
 
 
fot. Westwing.plJesienią chętniej i częściej przebywamy w naszych domach, warto zatem pomyśleć o przygotowaniu wnętrza na spotkanie z następczynią lata. Przed nami najbardziej malownicza pora roku, która obfituje w piękne barwy, a te pomogą nam ocieplić domowe wnętrze. Westwing.pl podpowiada, jak wykorzystać do tego celu proste dodatki.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»