kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. doniczki GalicjaJeśli nie mamy własnego ogródka czy działki, a kochamy zieleń i kwiaty, pozostają nam rośliny doniczkowe. Aby zmienić na wiosnę wygląd naszego domowego parapetu, możemy dobrać kolorowe osłonki czy doniczki. Wystarczy niewiele, aby domowy ogród zakwitł pięknymi barwami.
 
 
fot. kopp_dab_nevadaUrządzanie wnętrza, które będzie spełniało wszystkie nasze wymagania to spore wyzwanie. Pod uwagę trzeba wziąć wiele czynników i dograć ze sobą ogromną ilość detali. Podłoga to fundament każdej aranżacji i warto rozpocząć planowanie właśnie od jej wyboru. Efekt wizualny nie powinien przesłonić nam walorów użytkowych. Jakich błędów unikać przy wyborze podłogi do naszego mieszkania?
 
 
fot. home-you. Stroik DoubleroseCo prawda zimę w tym roku mamy dość łagodną, ale wszyscy tęsknimy już za wiosną. Czemu zatem nie przyspieszyć jej przyjścia? Polne kwiaty, kolorowe motyle i tęcza barw mogą pomóc przyjść wiośnie nieco szybciej, zwłaszcza, jeśli wprowadzimy do naszego wnętrza odpowiednie elementy dekoracyjne.
 
 
fot. laviano bydgoskie mebleWielu z nas zastanawia się jak zagospodarować przedpokój, aby był on przestrzenią zarówno funkcjonalną, jak i pełnił funkcję wizytówki całego mieszkania. Przedpokój to wbrew pozorom bardzo ważna część naszego domu – wita wchodzących do domu domowników i gości. Powinien być urządzony estetycznie i odpowiednio zorganizowany.
 
 
fot. drzwi i podłogi vox2Czy to da się pogodzić? Wielu z nas posiada czworonożnych przyjaciół. Już na pierwszy rzut oka wiadomo, że drewniana podłoga i pazury psa czy kota to niebezpieczne połączenie. Zimą, kiedy zwierzęta częściej przebywają w domach, oczywistym jest, że szkody wyrządzone przez nie mogą być znaczne. Jak zapobiegać takim sytuacjom i sprawić, by zwierzaki nie poruszały się w naszych pokojach jak słonie w składzie porcelany?
 
 
fot. srebrzysty blaskNa kilka dni przed tym szczególnym dniem w roku – świętem zakochanych, warto zadbać o nastrój, który będzie dostrzegalny w wystroju naszego salonu czy kuchni. Jeśli 14 lutego zmierzamy spędzić w domu, należy zadbać elementy dekoracyjne, które podkreślą walentynkowy klimat.
 
 
fot. home-you. glamour. wazon-enrichiJeśli chcemy, aby nasz dom był urządzony w modnym stylu, musimy mieć świadomość, że tworzą go nie tylko meble, ale przede wszystkim odpowiednio dobrane dodatki. Inspiracje możemy czerpać z różnorodnych stylów wnętrzarskich, ale właśnie ozdoby będą w nich pełnić bardzo istotną rolę. Jak umiejętnie dobrać dodatki, aby upiększyć nasz salon czy sypialnię zgodnie z obowiązującymi trendami?
 
 
fot. Grupa Aramtura_smallNasze łazienki i kuchnie to miejsca, które są najbardziej narażone na różnego rodzaju zanieczyszczenia, co sprawia, że drobnoustroje rozwijają się tam najszybciej. Sprzyja im podwyższona wilgotność powietrza. Korzystają wspólnie z przedmiotów codziennego użytku mamy częsty kontakt z bakteriami w łazienkach i kuchniach. Jak radzić sobie z zagrożeniem z ich strony i co zrobić, aby zwiększyć poziom higieny w naszych wnętrzach?
 
 
fot. Kopp-sofiaKiedy już tylko dni dzielą nas od końca naszego remontu to znak, że już czas na wybór drzwi. Niezależnie od tego czy kupujemy drzwi wewnętrzne, czy zewnętrzne, trudno dokonać właściwego wyboru spośród tysięcy dostępnych na rynku wzorów i kolorów. Czym kierować się przy wyborze tego ważnego elementu naszego domu?
 
 
fot. gałka kryształowa.KuchinoxUrządzanie wnętrz wymaga nie tylko wyczucia estetycznego, ale również znajomości bieżących trendów, podobnie, jak ma to miejsce w modzie. Tam ważne są dodatki, które podkreślają styl stroju, nadając mu odpowiedzi charakter. Tak też jest z wnętrzem – czasem jeden drobiazg, np. klamka potrafi dopełnić obrazu całości.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»