kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Superated + Labour of Wood25 września w stolicy Austrii rozpocznie się Wiedeński Tydzień Designu – Vienna Design Week 2015. Do 4 października miłośnicy designu będą brać udział w wystawach, wykładach, dyskusjach panelowych i innych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.
 
 
fot. Fototapeta lasNiegdyś stanowiły uosobienie kiczu, obecnie przeżywają prawdziwy renesans. Fototapety, bo o nich mowa, potrafią nadać wnętrzom unikalny charakter. Na polskim rynku dostępne są różnorodne fototapety - lateksowe, fizelinowe, winylowe-samoprzylepne czy papierowe. Dzięki nim, przy niewielkim nakładzie finansowym można odmienić wnętrze nie tylko pokoju, ale i łazienki czy kuchni.
 
 
fot. Max-FlizTo jedno z najważniejszych wnętrz w całym domu, które powinno łączyć w sobie funkcjonalność i estetykę. Modnie urządzona łazienka nie zawsze oznacza surową formę i minimalizm. Tym, którzy tęsknią za klasycznym pięknem i subtelną elegancją, wychodzi naprzeciw stylistyka retro.
 
 
fot. BoschJeżeli w swoich czterech kątach mamy możliwość stworzenia garderoby, warto skorzystać z tego pomysłu. Jak stworzyć oryginalne miejsce do przechowywania ubrań i akcesoriów? Potrzebujemy do tego celu zaledwie kilku krzeseł…
 
 
fot. Homebook.pl__proj._ArchetypRamki ze zdjęciami najbliższych, obrazy czy plakaty – to najczęstsze ozdoby naszych ścian. Okazuje się, że nawet drobna zmiana jest w stanie odświeżyć wygląd całego mieszkania bez nakładu finansów. Jak w ciekawy i oryginalny sposób zmienić wystrój ścian, opowiada Anna Poprawska, projektantka wnętrz z portalu Homebook.pl.
 
 
fot. Homebook.pl_Grafika_i_ProjektJadalnia to miejsce, które kojarzy się zwykle z odrębnym pomieszczeniem przeznaczonym do spożywania posiłków. W praktyce jednak nie zawsze dysponujemy taką możliwością. Jak stworzyć w mieszkaniu czy domu miejsce, które stanie się azylem i zgromadzi przy stole całą rodzinę? O pomysłach na urządzenie jadalni opowiada Anna Poprawska, projektantka wnętrz z portalu Homebook.pl.
 
 
fot. Komplet_Dennis_WOOOD_DutchhouseRozpoczęcie przez dziecko nauki szkolnej to świetny pretekst do zmian w królestwie naszej pociechy. To czas, w którym musimy dostosować pokój do potrzeb małego ucznia. Warto urządzić pokój dziecka w taki sposób, aby harmonizował z charakterem innych pomieszczeń w mieszkaniu. Jakie elementy powinny znaleźć się w takim wnętrzu?
 
 
fot. HafeleLato to świetny czas na porzucenie wnętrzarskiej rutyny. Jeżeli nie planujemy większego remontu, możemy zdecydować się na nieco drobniejsze zmiany. Od czego zacząć szybkie zmiany w naszych czterech kątach?
 
 
fot. www.psfk.com_Minion YellowPantone Institute ogłosił oficjalnie nowy kolor – minionkowy żółty, dla którego inspiracją byli bohaterowie z filmu „Minionki”. Przed nami kolejna część film o przygodach stworków, które pokochały dzieci i dorośli. Nic dziwnego, że spora grupa dzieci marzy o pokoju, w którym główną rolę odgrywaliby bajkowi bohaterowie.
 
 
fot. home&youCały rok czekaliśmy na truskawki. Cierpliwość właśnie została nagrodzona - są już na straganach i w ogródkach. Motyw truskawki można z powodzeniem wykorzystać do dekoracji kuchni. Home&you przygotowało specjalną kolekcję dla miłośników truskawek.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»